Instal Complex

Menu

NewKlimatyzator z funkcją grzania.super cena

Klimatyzator z funkcją grzania

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów wprowadzamy do naszej oferty nowoczesny dwufunkcyjny klimatyzator przenośny. Urządzenie zapewnia chłodzenie oraz grzanie dając komfortową temperaturę i wilgotność otoczenia. Klimatyzator posiada klasę energetyczną A+ podczas chłodzenia oraz A przy grzaniu. Oferta w specjalnej cenie do wyczerpania zapasów, dostawa gratis zadzwoń i dowiedz się więcej tel. 618 190 670.

Parametry klimatyzatora: Opcja chłodzenia oraz grzania, obsługa trybów auto, programowanie czasowe, sterowanie za pomocą pilota, opcja szybkiego schładzania, pełna regulacja przepływu powietrza oraz temperatury. Urządzenie posiada wszelkie niezbędne akcesoria ułatwiające montaż.

więcej informacji

 

NewSkup i przetwórstwo tworzyw sztucznych.lipiec 2015

Tworzywa sztuczne - skup

Ciągły rozwój firmy oraz obserwacje rynku zaowocowały poszerzeniem naszej działalności, jednym z nowych profilów jest skup, recykling i przetwórstwo odpadów tworzyw sztucznych. Uruchomiliśmy nowoczesną linię produkcyjną przeznaczoną do przetwarzania odpadów i pozyskiwania aglomeratów i granulatów tworzyw sztucznych o wysokich parametrach technicznych i maksymalny stopniu czystości. Ważnym czynnikiem w podejmowaniu decyzji o zajęciu się recyklingiem surowców wtórnych poza oczywiście ekonomicznym była chęć zadbania o nasze wspólne środowisko naturalne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. więcej informacji

New Kurki plastikowe maj 2015

Kurki plastikowe

Kurki plastikowe w różnej kolorystyce oraz wielu nowych wzorach są doskonałym rozwiązaniem do ogródka działkowego gdzie tradycyjne mosiężne kurki narażone są na ciągłą kradzież. Kurek plastikowy posiada szereg zalet jest mrozoodporny, wykonany z tworzywa o wysokiej odporności mechanicznej oraz chemicznej. więcej informacji

 

New Złączki ocynkowane styczeń 2015

Złączki ocynkowane

Z nowym rokiem wprowadziliśmy dla naszych kontrahentów nową gamę złączek żeliwnych ocynkowanych, a także poszerzyliśmy sprawdzony asortyment którym handlujemy od lat o kolejne rozmiary. Mamy nadzieję że urozmaicona i poszerzona gama produktów zaspokoi rosnące oczekiwania naszych klientów.

więcej informacji

 

New Zestaw podłączeniowy do butli gazowej styczeń 2015

Zestaw podłączeniowy butli gazowej

Zestaw podłączeniowy do butli gazowej na gaz propan-butan. W skład zestawu wchodzą: reduktor przeznaczony do każdego rodzaju butli z wyjściem typu męskiego 21,7 x 1,814 (A310i), który może być stosowany do butli o nominalnej zawartości gazu do 11 kg, wąż zbrojony o długości 1,5 mb oraz obejmy/zaciski na śrubę 10-16 - 2 szt.

więcej informacji

img02

Nowości

View more
img02

Cenniki

View more
img01

Katalogi do pobrania

View more
img02

Oferta specjalna

View more