Instal Complex

Menu

Instal-Complex - o firmie

Nowa siedziba firmy
Instal-Complex

Firma INSTAL-COMPLEX powstała w 2005 r. Od samego początku stawialiśmy na szybki rozwój oferując swoim klientom produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach i z krótkim czasem realizacji dostaw. Cel został osiągnięty. Na dzień dzisiejszy nasze produkty dostępne są w sklepach instalacyjnych w całej Polsce. Obsługujemy klientów zarówno z rynku tradycyjnego jak i nowoczesnego kanału sprzedaży poprzez sieci DIY.

Naszym klientom oferujemy produkty z branży instalacyjnej sanitarnej i grzewczej, wszystkie oferowane produkty dostępne są w naszym magazynie dlatego realizacja zamówień jest bardzo szybka.

Dotychczasowa lokalizacja pod adresem Bnin k. Kórnika ograniczała nasz rozwój i dlatego konieczne było podjęcie decyzji o zmianie siedziby firmy. Od stycznia 2014 roku, mieścimy się w Pyszącej k/Śremu. Na nasze potrzeby, na działce o powierzchni 10.000 m2, została zaadoptowana i przygotowana nowoczesna hala magazynowa o powierzchni 2500m2 wraz z zapleczem socjalno biurowym wielkości 500m2.

Szeroki wybór produktów, konfekcja pod wskazanym logo, wysoka jakość produktów oraz szybka realizacja zamówień to tylko niektóre z możliwości jakie oferujemy na dzień dzisiejszy naszym obecnym i przyszłym klientom. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ofertą zapraszamy do zakładki OFERTA oraz do zakładki KONTAKT w której znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje pozwalające na rozpoczęcie współpracy z nami.

img02

Nowości

View more
img02

Cenniki

View more
img01

Katalogi do pobrania

View more
img02

Oferta specjalna

View more